Na našich stránkach používame k poskytovaniu služieb, personalizácii a spravovaniu obsahu súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím

Filter produktov

Použité filtre:
  Výrobca v
  GRAMÁŽ TERMOPRÁDLA v
  • KARI TRAA MAREN tielko
   25,00 € 15,00 €

   Tielko Kari Traa Maren je priehľadné a ľahké ako pierko. Je to štýlové tielko vhodné vaše letné tréningy. Rýchlo-schnúci polyesterový materiál je neuveriteľne jemný a tenký, a má ešte aj 4-smerný pružný materiál.

  • KARI TRAA ROTHE TIELKO
   36,00 € 21,60 €

   Je jednoduché, ale štýlové tielko vhodné na jógu alebo tréningy, ktoré vyžadujú dostatočnú voľnosť pohybu. Toto voľné tielko je vyrobené zo super pružného a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je tak ľahký, že ho necítiť na tele.

  • KARI TRAA ROTHE TIELKO
   36,00 € 21,60 €

   Je jednoduché, ale štýlové tielko vhodné na jógu alebo tréningy, ktoré vyžadujú dostatočnú voľnosť pohybu. Toto voľné tielko je vyrobené zo super pružného a rýchloschnúceho materiálu, ktorýaa je tak ľahký, že ho necítiť na tele.

  • KARI TRAA TIKSE tielko
   52,00 € 31,20 €

   Mäkké, hladké a stavané pre vysoko-výkonné dievčatá. TIKSE tielko je tenké, vlnené tielko, ktoré slúži ako základná vrstva, je skvelou voľbou do chladnejších jarných či letných dní.

  • KARI TRAA SVALA DÁMSKE TIELKO
   45,00 € 27,00 €

   Elegantné, sexy a športové - také je Kari Traa Svala tielko. Je to základná vrstva vhodná na poriadne tvrdé tréningy.

  Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek