Na našich stránkach používame k poskytovaniu služieb, personalizácii a spravovaniu obsahu súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím

zľava
-30%

Znížená cena Kliknite pre zobrrazenie Zväčšiť

BERGANS STRANDA PÁNSKA LYŽIARSKA HYBRIDNÁ BUNDA

Stará cena:
415,00 € s DPH

290,50 € s DPH

8760-Dk Navy/Dk

Nový produkt

Kolekcia lyžiarskeho oblečenia, do ktorej spadá aj nepremokavá zateplená pánska lyžiarska bunda Stranda, spĺňa vysoké nároky kladené počasím pri Vašej obľúbenej aktivite. Bunda je ideálna od rekreačného lyžovania až po freeridové lyžovanie v tých najextrémnejších podmienkach.

Viac detailov

Rýchla objednávka

Nemáte čas na vytvorenie objednávky?

  *Meno a priezvisko:
  *E-mail:
  *Tel. číslo:
  * Veľkosť

* Vytvorenie objednávky je záväzné


3 - KS

 Pozor: Takmer vypredané !

BERGANS STRANDA
Kolekcia lyžiarskeho oblečenia, do ktorej spadá aj nepremokavá zateplená pánska lyžiarska bunda Stranda, spĺňa vysoké nároky kladené počasím pri Vašej obľúbenej aktivite. Bunda je ideálna od rekreačného lyžovania až po freeridové lyžovanie v tých najextrémnejších podmienkach. Lyžiarska bunda poskytuje ochranu voči rozmarom počasia, tepelný komfort a maximálnu voľnosť pohybu. Všetky detaily a technické prvky sú umiestnené s najvyššou rozvahou tak, aby nijako neobmedzovali pohyb a úplne a úplne podporili Váš športový výkon.


Materiály:
Vrchná vrstva: 100% polyester (100% recyklovaný)
Izolácia:
PrimaLoft® Gold Insulation Active+: 100% Polyester (55% recyklovaný)
Perie 90/10


Vlastnosti:
- pevná, nastaviteľná kapucňa kompatibilná s lyžiarskou helmmou
- odvetrávanie prebytočného tepla a zachovanie optimálneho tepelného komfortu
- dva predné vrecká, vnútorné vrecko, vrecko na permanentku
- odopínateľný snehový pás
- Recco® vysielač
- elastické manžety na rukávoch
- sťahovanie spodného lemu bundy
- predĺžená dĺžka zadného dielu


BERGANS OF NORWAY
Bergans of Norway sa v kolekcii Stranda sústredil na maximálne možné obmedzenie dopadov výroby na životné prostredie pri zachovaní 100% funkčnosti. Kolekcia Stranda tak oslovuje aj svojim environmentálnym prístupom k športovému oblečeniu. Všetky použité materiály vrátane vnútorných izolačných vrstiev sú 100% recyklované a recyklovateľné. Na farbenie tkanín bola použitá ekologicky šetrná technológia SpinDye®. Dlhodobo udržateľný rozvoj, obmedzenie ekonomických a ekologických dopadov výrobkov na planétu Zem a udržanie kvalitného životného prostredia sú postupy posledných rokov. Bergans ukázal, že to nie sú len plané reči a predviedol, že to ide aj v segmente športového oblečenia veľmi dobre.