Na našich stránkach používame k poskytovaniu služieb, personalizácii a spravovaniu obsahu súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím

zľava
-20%

Znížená cena Kliknite pre zobrrazenie Zväčšiť

Klattermusen Gere 2.0 pánske nohavice

Stará cena:
266,00 € s DPH

212,80 € s DPH

1542-dark-khaki-Dark Khaki

Nový produkt

Látka je vyrobená z unikátnej pleteniny, ktorá je kombináciou materiálov s vynikajúcimi vlastnosťami. Sú extrémne odolné proti opotrebeniu, strečové, jemné a vetru odolné. Tieto vlastnosti robia z týchto nohavíc tie najpohodlnejšie a najodolnejšie.

Viac detailov

Rýchla objednávka

Nemáte čas na vytvorenie objednávky?

  *Meno a priezvisko:
  *E-mail:
  *Tel. číslo:
  * Veľkosť

* Vytvorenie objednávky je záväzné


1 - KS

 Pozor: Takmer vypredané !

KLATTERMUSEN GERE 2.0 
Pohodlné extrémne jemné gate, ktoré vydržia 5x dlhšie, vyschnú 5x rýchlejšie a budú 10x odolnejšie proti vetru.

Látka je vyrobená z unikátnej pleteniny, ktorá je kombináciou materiálov s vynikajúcimi vlastnosťami. Sú extrémne odolné proti opotrebeniu, strečové, jemné a vetru odolné. Tieto vlastnosti robia z týchto nohavíc tie najpohodlnejšie a najodolnejšie.

Posledných päť rokov sa Klättermusen pokúša vyvinúť oblečenie k veľkému zaťaženiu, ktoré by bolo strečové a kombinovali by dobrú odolnosť voči vetru a s jemným zložením. Pokiaľ neprišli na túto špecifickú pleteninu, nebolo možné také oblečenie vyrobiť. Proces zrážania, ktorý poskytuje pružnosť všetkým švom na oblečení, poskytuje aj dobrú odolnosť voči vetru bez akýchkoľvek nepoddajnosti. Tieto nohavice sú vytvorené pre všetky outdoorové dobrodružné aktivity.
Perfektné pre turistiku, tracking a lezenie.


PRAVDA
Sú rýchlo schnúce, ale nie sú vode odolné. K tomu, aby ste dosiahli dobré vlastnosti proti opotrebeniu a aby ste udržali gate pevnými, potrebovali by ste ťažkú látku. Gere Vám vydržia ďaleko dlhšie, a preto znižujú dopad na životné prostredie a na vašu peňaženku.

Vlastnosti:
- odvetrávacie zipsy
- dve vrecká so zipsom na nohaviciach predné a zadné vrecká
- ukryté sťahovacie prispôsobenie pri členkoch s predným háčikom k pripevneniu k vašim topánkam 
- elastický opasok s plochou prackou - strečový pás
- švy na nohaviciach pre zabránenie voči oderu
- oceľový trmeň


KLÄTTERMUSEN
Príbeh švédskej značky je rozprávkou o dokonalosti. Klättermusen vyrába najoriginálnejšie oblečenie do prírody s mnoha dômyselnými detailami, ktoré u konkurencií nenájdete. Naviac používa len tie najlepšie materiály a technológie, jedinou podmienkou je pri výrobe neškodiť životné prostredie. Unikátne spojenie produktov a ekológie stojí za podrobnejšie zoznámenie.

Pôvod názvu:
Gere bolo meno jedného z dvoch vlkov, ktoré mal Boh Odin. Tento Boh nejedol nič, iba pil víno, takže svoje jedlo dával týmto vlkom a preto mu boli tak oddané.