BERGANS OF NORWAY VENGETIND 28 BATOH

Zľava 10%
108,00 € 120,00 €
S DPH
4834-Forest Fro
1 ks

Najviac odvetrávaný chrbtový systém Bergans sa stal ešte lepším. Kolekcia batohov Bergans Vengetind predstavuje technicky vyspelé, ľahké batohy s jedinečným chrbtovým systémom. Vengetind 28 je ideálnou voľbou, pokiaľ hľadáte správny, vysoko výkonný a všestranný batoh. Batoh je vybavený VentiLight™, našou najnovšou technológiou z oblasti ľahkých funkčných chrbtových systémov.

Čítať viac ...
Veľkosť
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  BEZPEČNÉ NAKUPOVANIE

Spĺňame všetky normy podľa nakupujbezpečne.sk

  RÝCHLE EXPEDOVANIE TOVARU

Tento tovar vieme doručiť do 24 hodín.

  VÝMENA TOVARU

Možnosť výmeny tovaru do 14 dní.

BERGANS VENGETIND 28
Najviac odvetrávaný chrbtový systém Bergans sa stal ešte lepším. Kolekcia batohov Bergans Vengetind predstavuje technicky vyspelé, ľahké batohy s jedinečným chrbtovým systémom. Vengetind 28 je ideálnou voľbou, pokiaľ hľadáte správny, vysoko výkonný a všestranný batoh. Batoh je vybavený VentiLight™, našou najnovšou technológiou z oblasti ľahkých funkčných chrbtových systémov. Chrbtový diel z predopnutej sieťoviny, ramenné popruhy a bedrový pás ponúkajú vynikajúce ventilačné schopnosti. Aj pri náročnom a rýchlom výstupe as plne naloženým Vengetind 22 môžete zažiť povznášajúci pocit. Batoh je kompatibilný s hydratačným systémom a je vybavený pripevňovacími bodmi pre vybavenie, ako je cepín a trekové palice.

Technické parametre
Objem: 28 L
Dĺžka trupu: 43–56 cm
Hmotnosť: 820 g
 
Chrbtový systém
Batoh Bergans Vengetind 28 využíva jedinečný chrbtový systém s predopnutou sieťovinou (VentiLight™) a tak dokáže zaručiť dokonalé odvetranie chrbta, čím zvyšuje pohodlie pri nosení.
 
Batoh
Vstup do batohu zhora s dlhým zipsom.
 
Vrecká
Bočné vrecká zo sieťoviny. Veľké predné vrecko zo sieťoviny. Vrecko na bedrovom páse. Predné vrecko na drobnejšie veci.
 
Bedrový pás
Odvetrávaný bedrový pás.
 
Ďalšie funkcie
Kompresné popruhy po oboch stranách. Nastaviteľný hrudný popruh. Upínacie body pre cepín. Upínací systém na trekkové palice Bergans Pole Position, palice je možné ich zložiť a opäť pripnúť bez toho, aby ste museli zložiť batoh z chrbta. Kompatibilný s hydratačným systémom. Háčik na kľúče. YKK zipsy. Na výrobku sú použité materiály a doplnky nesúce označenie bluesign ®.
 
Použitie
Špeciálne vyvinutý na všetky aktivity v prírode.

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  • -10%

BERGANS OF NORWAY...

81,00 € 90,00 €
  • -30%

BERGANS FINNSNES...

42,00 € 60,00 €
  • -10%
  • Novinka

BERGANS DRIV 24l BATOH

117,00 € 130,00 €