Na našich stránkach používame k poskytovaniu služieb, personalizácii a spravovaniu obsahu súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím

zľava
-5%

nové Znížená cena Kliknite pre zobrrazenie Zväčšiť

OPINEL VRI N°08 VRECKOVÝ NÔŽ S DAMAŠKOVOU ČEPEĽOU

Stará cena:
298,00 € s DPH

283,10 € s DPH

002189-damaskova

Nový produkt

Luxusný zatvárací nôž limitovanej edície Opinel s ebenovou rukoväťou a čepeľou z damaškovej ocele, vybavený poistkou ViroBlock.

Viac detailov


1 - KS

 Pozor: Takmer vypredané !

OPINEL VRI N°08
Luxusný zatvárací nôž limitovanej edície Opinel s ebenovou rukoväťou a čepeľou z damaškovej ocele, vybavený poistkou ViroBlock.

Rukoväť noža je vyrobená z ebenového dreva, ručne napusteného ochranným voskom a je doplnená hliníkovým očkom so šnúrkou z bizónej kože. Damašková čepeľ noža je vyrobená technológiou práškovej metalurgie, pri ktorej sa damaškovej štruktúry dosahuje striedavým vrstvením prášku dvoch nerezových ocelí. Nôž je krásnou ukážkou precíznej práce a je dodávaný v darčekovej krabičke z dubového dreva.

Výber ocele je je jeden z najdôležitejších materiálov samotného noža. Určuje životnosť a kvalitu. Pre túto limitovanú sériu 850 ks bola použitá damašková oceľ švédskej firmy Damasteel®, konkrétně typ DS93X™, vzor Björkman Twist™.OPINEL
Ikonické nože tejto francúzskej značky sú vyrábané už od roku 1890 v meste Saint-Jean-de-Maurienne v oblasti Savojska. Sídlom firmy od roku 1973 je mesto Chambéry vo Francúzsku. Dlhoročná výroba nožov sa pretavila do kvality a skúseností. Nôž OPINEL sa tak stane Vašim obľúbeným spoločníkom na výletoch do prírody a Vašich dobrodružstvách.