Na našich stránkach používame k poskytovaniu služieb, personalizácii a spravovaniu obsahu súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím
Kliknite pre zobrrazenie Zväčšiť

DEVOLD TINDEN SPACER pánska mikina + kapucňa

GO 301 456 A 940A-Anthracite

Nový produkt

Je pružný odev, ktorý kombinuje skvelú izoláciu s ľahkým výkonom. Toto je prvýkrát, čo bola tkanina Spacer skombinovaná s vlnou.

Viac detailov

Rýchla objednávka

Nemáte čas na vytvorenie objednávky?

  *Meno a priezvisko:
  *E-mail:
  *Tel. číslo:
  * Veľkosť

* Vytvorenie objednávky je záväzné


DEVOLD TINDEN SPACER 
Je pružný odev, ktorý kombinuje skvelú izoláciu s ľahkým výkonom. Toto je prvýkrát, čo bola tkanina Spacer skombinovaná s vlnou. Vzduchové vrecká slúžia pre lepšiu izoláciu. Táto inovatívna technológia umožňuje vlne konkurovať iným odevom s vysokou hodnotou tepla a hmotnosti. Tieto výrobky si tiež zachovávajú prirodzené vlastnosti vlny, ako je schopnosť regulovať teplotu tela a vytvárať teplo aj v mokrom stave.

Tinden Spacer je výhercom ISPO AWARD GOLD WINNER

Materiál: 
- 75 % Merino vlna
- 24 % Polyester
- 1 % Elastan


Vlastnosti:
- Eliminuje účinky UV žiarenia
- Nedráždi pokožku
- Veľmi dobrá priedušnosť
- Termoregulačná schopnosť


Gramáž: 320 gr/ m²

Vlákno: 18,7 micron

DEVOLD OF NORWAY
je nezávislá spoločnosť s dlhou a hrdou históriou, ktorá vyrába vysoko kvalitné vlnené oblečenie od roku 1853. V skutočnosti je to najstarší výrobca pletených odevov v Nórsku. Ich cieľ je rovnaký dnes ako bol v čase, keď Ole Andreas Devold spoločnosať založil: Vytvoriť pohodlné, vysoko kvalitné oblečenie, ktoré nás chráni pred nepriazňami počasia.